سوار ابرها: رونمایی از نسل جدید راه‌کارهای ابری در ایران

پنجشنبه 3 اسفند 1396 06:23 ب.ظ   نویسنده : نویسنده      ابر آروان اولین CDN ایرانی و ارایه‌دهنده راه‌کارهای مختلف خدمات ابری، عصر روز شنبه ۵ اسفند در برنامه‌ای با نام «سوار ابرها» از نسل جدید راهکارهای ابری خودش رونمایی می‌کند.

یک سال از رونمایی ما از نسل دوم شبکه توزیع محتوا یا CDN ابر آروان و پلتفرم جدید ویدیوی آنلاین و پخش زنده ما گذشته، و امسال دوباره در همان روز قصد داریم از نسل جدید راه‌کارهای ابری خودمان رونمایی کنیم.

این بار گام بزرگتری برداشتیم و وارد حوزه IaaS یا «زیرساخت به عنوان خدمت» شده‌ایم. زیرساخت ابری آروان امکان پردازش ابری (Cloud Computing)، ذخیره‌سازی ابری (Cloud Storage)، و ذخیره‌سازی حجمی را فراهم خواهد کرد. خدماتی سریع و آنی که جای خالی آن در فضای اینترنت امروز ایران حس می‌شد.

همین‌طور بهبودها و تغییراتی در خدمات کنونی ابر آروان انجام گرفته که به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت، مثل سرویس جدید تبلیغات ویدیویی، و شکل محاسبه هزینه و پلن‌های استفاده از خدمات که زیر و رو خواهد شد و نسل سوم آن کاملا بر اساس مدل پرداخت به ازای استفاده یا Pay‑as‑you‑go عمل می‌کند.

در سال گذشته توانستیم راه‌کارهای مختلفی را توسعه بدهیم، و یک گام بزرگ دیگر به تبدیل شدن به اولین راه‌کار کامل ابری ایران نزدیک شدیم. در سوار ابرها می‌خواهیم از این پیشرفت‌ها بگوییم، و از شما دعوت می‌کنیم در برنامه سوار ابرها همراه ما باشید.

زمان‌بندی و شیوه حضور در برنامه را در ایوند ببینید.لینک منبع

مطلب سوار ابرها: رونمایی از نسل جدید راه‌کارهای ابری در ایران در سایت مفیدستان.


آخرین ویرایش: - -
دیدگاه ها ()

درباره وبلاگ


نویسندگان

  • نویسنده (26)

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic